Tasuta transport al. 49€ ostust Itella pakiautomaati | Ostle kohe, maksa hiljem kasutades ESTO järelmaksu! 

• IMAGE 𝐈𝐋𝐔𝐌𝐀- jume ja pigmendi ühtlustamiseks

Soovimatu pigmentatsioon, jume ebaühtlus või kadunud sära on murekohaks paljudele. Image Skincare ILUMA tootesari on formuleeritud korrigeerimaks ja ennetamaks nahatooni ebakõlasid. Toodetes kasutusel olevad jume helendavad botaanilised ühendid aitavad vähendada ja ühtlustada juba tekkinud pigmentatsiooni ning ennetada ka hooajalise pigmendi teket. Et paljuski on pigmendi põhjuseks naha vähene kaitstus päikese eest, soovitame ILUMA sarja tooteid kombineerida päikesekaitsefaktoriga niisutavate päevakreemidega PREVENTION+ sarjast.

„Käisime tütrega näohoolduses ja olime väga vaimustuses kõikidest toodetest, protseduuridest ning soojast vastuvõtust. Väga meeldiv kodune/hubane salong, kus sa võid hetkeks väljuda keset päeva  linnamürast/kärast ja pühenduda ainult endale. Kindlasti külastaeme teid taas.”

Jelena Vain

Aastaid olen tulutult otsinud päris oma kosmeetikut, kes aitaks mul näo korda saada ja siis seda hoida. Lõpuks sain sõbrannalt soovituse Janne kohta. Ja nii ma siis proovisin, ja hullult meeldis, ja nüüd ootan alati enne hoolitsuse lõppu juba järgmist korda. Järgmist ilupikutust (see on nii armas sõna)  oodates.”

Anna-Kristiina Iher

 

„Hingele Ilu salongis käimine on alati lõõgastav ja mõnus kogemus kõige personaalsema, professionaalsema ning armsama teenindusega. Lihtsalt super koht!”

Matilda Koovit

Kirjuta meile