„Käisime tütrega näohoolduses ja olime väga vaimustuses kõikidest toodetest, protseduuridest ning soojast vastuvõtust. Väga meeldiv kodune/hubane salong, kus sa võid hetkeks väljuda keset päeva  linnamürast/kärast ja pühenduda ainult endale. Kindlasti külastaeme teid taas.”

Jelena Vain

Aastaid olen tulutult otsinud päris oma kosmeetikut, kes aitaks mul näo korda saada ja siis seda hoida. Lõpuks sain sõbrannalt soovituse Janne kohta. Ja nii ma siis proovisin, ja hullult meeldis, ja nüüd ootan alati enne hoolitsuse lõppu juba järgmist korda. Järgmist ilupikutust (see on nii armas sõna)  oodates.”

Anna-Kristiina Iher

 

„Hingele Ilu salongis käimine on alati lõõgastav ja mõnus kogemus kõige personaalsema, professionaalsema ning armsama teenindusega. Lihtsalt super koht!”

Matilda Koovit

NÄOHOOLDUSED

 

 

MCCM lifting-hoolitsus happega. Biorevitalisatsioon-hape, C-vitamiini ampull ja Argireliin tselluloosmaskiga- tugevalt kortse siluv ja niisutav

Hoolitsus, mis taastab niisutatust ja pehmust ning on väga pinguldava efektiga. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, koorimine kerge salitsüülhappega, vajadusel pooride puhastus, seejärel kantakse nahale 3 kihti T35P hapet, mis toimib nagu biorevitalisatsioon, C-vitamiini mesokokteil, põhjalik näomassaaž, MCCM Argireliiniga kortse siluv tselluloosmask, kaela-, dekoltee-, peamassaaž, näokreem, UV kaitse.

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 87 €

MCCM lifting-hoolitsus. C-Vitamiini ampulli ja Argireliin tselluloosmaskiga – miimilisi pingeid lõdvestav ja niisutav

Hoolitsus, mis taastab niisutatust ja pehmust ning on pinguldava efektiga. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, koorimine kerge salitsüülhappega, vajadusel pooride puhastus, C-vitamiini mesokokteil, põhjalik näomassaaž, MCCM Argireliin kortse siluv tselluloosmask, kaela-, dekoltee-, peamassaaž, näokreem, UV kaitse.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 78 €

MCCM Vitamiinihoolitsus. C-Vitamiini ampulli ja C-vita 180° tselluloosmaskiga – kuiv, elutu nahk

Hoolitsus, mis niisutab sügavuti ja annab nahale ühtlase, särava jume. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, koorimine kerge salitsüülhappega, pooride puhastus, C-vitamiini mesokokteil, näomassaaž, MCCM C-vita 180° mask – antioksüdant, noorendav, nahatooni ühtlustav ja põletikuvastane tselluloosmask, kaela-,dekoltee-, peamassaaž, näokreem, UV kaitse.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 78 €

MCCM põletikuvastane ja nahatooni ühtlustav happehooldus C-Vitamiini ampulli ja C-vita 180° tselluloosmaskiga – akne, hüperpigmentatsioon, armid. Sügav happehooldus.

Hoolitsus, mis aitab märkimisväärselt vähendada erinevat tüüpi pigmentatsiooni ja põletikke. Antud happehooldust võib teha aastaringselt. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), A20P hape, C-vitamiini mesokokteil, MCCM C-vita 180° mask – antioksüdant, noorendav, nahatooni ühtlustav, põletikuvastane tselluloosmask,kaela-, dekoltee-ja peamassaaž, näokreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuur 2-3 nädalase vahega 4-6 x. Alati võib teha ka ühekordse hooldusena.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 83 €

Esthemax lifting-hoolitsus hapete+ argireliinmaskiga +niisutav Hydrojelly mask

Argireliin on võimeline tungima epidermise basaalkihti ja pärssides katehholamiinhormoonide toimet, mis põhjustavad lihaskokkutõmbeid, lõdvestab näolihaste kokkutõmbeid. Seeläbi silub väikeseid ja sügavaid kortse, vähendab kortsude sügavust, lisab nahale turgorit ja prinksust ning ennetab uute kortsude teket ja loob lifing-efekti, Hoolitsus sisaldab: Algpuhastus, happekoorimine AHA ja BHA hapetega (tegu kerge pindmise koorimisega, mille pH 3,5), näomassaaž, argireliinmask ja selle toimetamise ajal kätemassaaž, niisutav elektrolüütidega laetud Hydrojelly mask vastavalt nahatüübile ja samal ajal kaela-, dekoltee- ja peamassaaž. Sobilik päevakreem ja kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 87 €

Esthemax lifting-hoolitsus hapete+ argireliinmaskiga +niisutav meremineraalidega kangasmask

Argireliin on võimeline tungima epidermise basaalkihti ja pärssides katehholamiinhormoonide toimet, mis põhjustavad lihaskokkutõmbeid, lõdvestab näolihaste kokkutõmbeid. Seeläbi silub väikeseid ja sügavaid kortse, vähendab kortsude sügavust, lisab nahale turgorit ja prinksust ning ennetab uute kortsude teket ja loob lifing-efekti, Hoolitsus sisaldab: Algpuhastus, happekoorimine AHA ja BHA hapetega (tegu kerge pindmise koorimisega, mille pH 3,5), näomassaaž, argireliinmask ja selle toimetamise ajal kätemassaaž, trimmiv ja niisutav meremineraalidega kangasmask ja samal ajal kaela-, dekoltee- ja peamassaaž.Sobilik päevakreem ja kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 82 €

VEGAN Hydrojelly hooldus massaažidega. Valime just Sinu nahatüübile kõige sobilikuma maagilise vetikamaski

Tegu on tõelise maski-maagiaga! Hydrojelly vegan näomaskid on mahedalt toodetud ja laetud elektrolüütidega. Maskid ei sisalda parabeene, sulfaate, talki jms. Kõik Hydrojelly maskid aitavad võidelda naha kuivuse ja väsimuse vastu ning toetavad naha loomulikku kaitsebarjääri, kuid lisaks sellele on igale nahatüübile ja probleemile loodud spetsiaalne jellymask. Olevalt sellest, mis Sinu nahk just parasjagu vajab, aitab kosmeetik kohapeal välja valida kõige õigema maski. Maskivalikus on olemas kõik vajalik akneraviks, pigemendiraviks, tugevaks niisutuseks, kortsude silumiseks, ekseemi-psoriaasi-rosaatsea raviks ja särava naha loomiseks. Hooldus sisaldab: Algpuhastus, koorimine, näomassaaž, nahatüübile sobilik jellymask, kaela-, dekoltee- ja peamassaaž/kätemassaaž, päevakreem ja kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 63 €

VEGAN Hydrojelly hooldus massaažidega + pooride puhastus. Valime just Sinu nahatüübile kõige sobilikuma maagilise vetikamaski

Tegu on tõelise maski-maagiaga! Hydrojelly vegan näomaskid on mahedalt toodetud ja laetud elektrolüütidega. Maskid ei sisalda parabeene, sulfaate, talki jms. Kõik Hydrojelly maskid aitavad võidelda naha kuivuse ja väsimuse vastu ning toetavad naha loomulikku kaitsebarjääri, kuid lisaks sellele on igale nahatüübile ja probleemile loodud spetsiaalne jellymask. Olevalt sellest, mis Sinu nahk just parasjagu vajab, aitab kosmeetik kohapeal välja valida kõige õigema maski. Maskivalikus on olemas kõik vajalik akneraviks, pigemendiraviks, tugevaks niisutuseks, kortsude silumiseks, ekseemi-psoriaasi-rosaatsea raviks ja särava naha loomiseks. Hooldus sisaldab: Algpuhastus, koorimine, pooride puhastamine, näomassaaž, nahatüübile sobilik jellymask, kaela-, dekoltee- ja peamassaaž/kätemassaaž, päevakreem ja kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 68 €

MCCM helendav happehooldus – pigmendilaigud, melasma, aknearmid. Sügav happehooldus

Hoolitsus, mis aitab märkimisväärselt vähendada erinevat tüüpi pigmentatsiooni. Antud happehooldust võib teha aastaringselt. Hoolduse käik : Pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), T50T35 hape, mesokokteil, mask, mesokokteil, kreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuur 2-3 nädalase vahega 4-6 x. Alati võib teha ka ühekordse hooldusena.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 74 €

MCCM põletikuvastane ja nahatooni ühtlustav happehooldus – akne, hüperpigmentatsioon, armid. Sügav happehooldus

Hoolitsus, mis aitab märkimisväärselt vähendada erinevat tüüpi pigmentatsiooni ja põletikke. Antud happehooldust võib teha aastaringselt. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), A20P hape, mesokokteil, mask, mesokokteil, kreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuur 2-3 nädalase vahega 4-6 x. Alati võib teha ka ühekordse hooldusena.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 74 €

MCCM Regulator happekokteil- akne, rosaatsea, kuperoosa, tundlik nahk, vananemisilmingud. Pindmine happehooldus

Happekokteil sisaldab aselaiinhapet ja argireliini. Aselaiinhape suudab vähendada akne baktereid, on antibakteriaalse toimega ja aitab poore puhastada. Argireliin on tuntud ka kui hexapeptiid 8, mis lõdvestab lihase, pärssides veidi selle kokkutõmbemehhanismide protsesse. Kõik toimub ilma lihast kahjustamata, tulemuseks kortsude vähenemine. Antud happehooldust võib teha aastaringselt. Hoolduse käik: pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), Regulator happekokteil pH 3,0, neutraliseerimine, mesokokteil, mask, mesokokteil, kreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuurina 1 x nädalas 4-6 x Hilisem säilitamine-1 x 3 kuu jooksul.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 74 €

MCCM Flash happehooldus tuhmile ja niiskusvaesele nahale. Pindmine happehooldus

Koheste tulemustega särahooldus tuhmile, kuivale ja vähese elastsusega nahale. PS! Suurepärane esimene hooldus, kui Sa pole enne keemilist koorimist proovinud ja sobib imehästi ka enne tähtsat üritust. Hoolitsusel on näokontuure tõstev efekt! Antud happehooldust võib teha aastaringselt. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), Flash happekokteil, neutraliseerimine, mesokokteil, mask, mesokokteil, kreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuur 1 nädalase vahega 4-6 x. Alati võib teha ka ühekordse hooldusena.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 74 €

MCCM Antiaging happehooldus- vananev nahk, kortsud, hiline akne, pigmendilaigud. Sügav happehooldus

Noorendava, nahatooni ühtlustava tulemusega happehooldus, mis sobib ka vanemale nahale ja mida võib teostada aastaringselt. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), Antiaging happekokteil, neutraliseerimine, mesokokteil, mask, mesokokteil, kreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuur 1 nädalase vahega 4-6 x. Alati võib teha ka ühekordse hooldusena.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 74 €

MCCM Azelaic happehooldus- akne, kuperoosa, rosaatsea, pigmentatsioon. Pindmine happehooldus

Tuntud hästi oma antibakteriaalsete omaduste poolest. Aknele iseloomulikud sarvestunud rasukorgid pehmenevad ja põletikulised lööbed vähenevad. Aselaiinhape on väikese molekuliga ja seetõttu toimib väga tõhusalt. Sobiv protseduur ka tundlikule nahale ja suurepärane valik pigmendihäirete korral, eriti akne ja akne jääklaikude puhul. Hooldus ei tekita allergilisi reaktsioone, nahk on pärast rahunenud ja ei puneta. Ei teostata kevad-suvisel perioodil. Hoolduse käik: Pinnapuhastus, eelpuhastus pH 3,5 (salitsüülhappe-, aselaiinhappe-, allantoiinikokteil), aselaiinhape pH 2,8, neutraliseerimine, mesokokteil, mask, mesokokteil, kreem, UV kaitse. Happe vajadus: kuur 2-3 nädalase vahega 4-6 x. Alati võib teha ka ühekordse hooldusena.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 74 €

Kollageenihooldus DERMAPENIGA (microneedling)

Dermapen kollageenihooldus on revolutsiooniline nahahooldusprotseduur. Miks? Microneedling teraapia suurendab vitamiinide, seerumite ja ravilahuste imendumist nahka ning aktiveerib uue kollageeni- ja elastiinisünteesi, sealjuures nahka kahjustamata. Hooldus on valutu. Dermapeniga saab keskenduda intensiivsemalt probleemsematele piirkondadele, näiteks miimilised sügavamad kortsud, aknearmid jpm. Oluline mõju: * tugevad antioksüdandid, tõstavad kollageeni sünteesi * Sobib kasutamiseks ka õrnal silma- ja huulepiirkonnas * hoiab ära naha lõtvumise, nahk läheb toonusesse ja muutub elastseks * parandab aknearmidest kahjustunud nahka * vähendab silmapiirkonnas musti rõngaid, “kotikesi” ja paistetust * Parandab ja stimuleerib naha jumet ning struktuuri KOLLAGEENI hooldus DERMAPENIGA sobib: *vananevale nahale * kuperoosa nahale * hüperpigmetatsiooniga nahale * päikesest kahjustunud nahale * kortsudele (miimikakortsud, silma- ja suuümbruskortsud, otsaesise kortsud) * armidele ja striiadele (aknearmid, põletusarmid, venitusarmid) * laienenud pooridele VASTUNÄIDUSTUSED: * Äge nahapõletik sh tugev põletikune akne * Aktiivne herpes * Näsad ehk moodustised naha pinnal * Dermatiit, ekseem, aktiivne psoriaas * Vähk Peale hooldust hoidu: * Spordi tegemisest 1-2 päeva * Saunast ja ujumisest 1-2 päeva * Solaariumist ja päevitamisest 2 nädalat * Isepruunistavatest toodetest 2 nädalat * Alkoholist 2 päeva * Nahk vajab puhkust teistest hoolitsustest kuni 3 nädalat Hooldus sisaldab: algpuhastus, naha ettevalmistus nõelumiseks, nõelumine ehk microneedling, ensüümkoorimine, vajadusel pooride puhastus, niisutav ja rahustav mask, kaela-, dekoltee, turja- ja peamassaaž/kätemassaaž, päevakreem ja kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 95 €

Repêchage Lamina Lift niisutav ja trimmiv hooldus + valgusteraapia

Hooldus sisaldab puhastust näovahuga, niisutamist Algomist merevetika konsentraadiga, koorimist, C-seerumi ja niisutava kreemiga näomassaaži, valgusteraapiat, niisutavat ja trimmivat merevetika kangasmaski, maski ajal kaela-dekolteemassaaži, niisutavat päevakreemi ja kaitsekreemi.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 65 €

Repêchage Lamina Lift niisutav ja trimmiv hooldus+valgusteraapia+ pooride puhastus

Hooldus sisaldab puhastust näovahuga, niisutamist Algomist merevetika konsentraadiga, koorimist, pooride puhastamist, C-seerumi ja niisutava kreemiga näomassaaži, valgusteraapiat, niisutavat ja trimmivat merevetika kangasmaski, maski ajal kaela-dekolteemassaaži, niisutavat päevakreemi ja kaitsekreemi.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 70 €

Repêchage Four Layer Facial- luksuslik vananemisvastane hooldus, mis pinguldab ja niisutab

Ajakiri Vogue poolt sajandi parimaks näohoolduseks nimetatud Repêchage signatuurhooldus Four Layer Facial niisutab ja pinguldab Sinu nahka. See on luksuslik vananemisvastane hooldus, millega saad kiht kihi haaval kogeda naha pinguldust, niisutust ja värskust! Tunneta jahutavat puhta energiaga vetikamaski, mis aitab nahka toniseerida, sügavpuhastada ja muuta see muljetavaldavalt pringimaks. Naudi sellele järgnevat mineraaliderikast soojendavat maski, mis viib täieliku lõõgastuse ja vau! tulemuseni. Nahk on puhtam, tervem ja noorema välimusega. Sa märkad erinevust!

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 90 €

Repêchage peptiidihooldus+ Repechage Opti-Firm silmahooldus- vananemist ennetav ja pinguldav hooldus koos pinguldava silmahooldusega

Hooldus algab õrna ensüümkoorimisega, millele järgneb näomassaaž sügavniisutava Repêchage Hydro-Complex PFS kreemiga. Järgmiseks kantakse silmade peale peptiididega rikastatud kummimask, mis vähendab tumedaid ringe, paistetust ja kortse silmade piirkonnas. Seejärel paigaldatakse nahale Triple Action Peptide kangasmask, mis ühendab merevetika toitvad omadused nahka uuendavate peptiididega, pakkudes seeläbi nahale kosutavat niisutust. Hooldus lõppeb Repêchage C-Serum Seaweed Filtrate seerumiga ning keskkonnamõjude eest kaitsva Repêchage Mineral Face Shield aluskreemiga. Nahk on pärast hooldust särav, puhanud ja taastunud. Vähenenud on miimilised kortsud ja nahk on pinguldatud.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 80 €

Repêchage aknehooldus pooride puhastusega

Näohooldus rasusele ja probleemsele nahale, millel esineb komedoone, mõningast põletikku või tugevamat aknet. Hooldus, mis üheaegselt sügavpuhastab, kontrollib rasueritust ja niisutab. Hoolduse juurde käib soovi korral koduse raviskeemi koostamine ja koduhoolduse soovitused. 

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 60 €

Repêchage klassikaline puhastav, niisutav või rahustav hooldus + pooride puhastus

Hooldus sisaldab algpuhastust, koorimist nahatüübile sobiliku koorijaga, pooride puhastamist, seejärel sügavpuhastav, niisutav või rahustav mask, maski ajal kaela-dekolteemassaaž, peale seda niisutav päevakreem ja kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 58 €

Repêchage Express hooldus noortele

Kiirhooldus, mis sobib lastele ja noortele (kuni 18 a). Sisaldab koorimist, pooride puhastust, maski ja lõpukreemi. Ps! Sobib nahale, millel esineb ebapuhtuseid, kuid tugevama põletiku korral vali pigem Repêchage aknehooldus. Ajakulu 30-45 min.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 37 €

Repêchage Opti-Firm silmahooldus

Tumedate ringide, paistetuse ja kortsude vastane peptiididega rikastatud silmahoolitsus, mis põhineb nahahoolduse uusimal tehnoloogial ja sisaldab koostisosi, mis vähendavad naha vananemist ning keskkonnast põhjustatud kahjustusi. Tulemuseks silmnähtavalt vähenenud kortsud.

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 28 €

Repêchage seljahooldus

Hooldus algab algpuhastusega, jätkub koorimise ja mähisega. Seejärel puhastatakse poorid ning kantakse peale niisutav, rahustav või puhastav mask koos sooja kompressiga. Pikutuse ajal saab nautida kerget peamassaaži ja hoolitsus lõppeb sobiva kreemi sissemudimisega.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 48 €

Näo-, kaela-, pea-, dekolteemassaaž

Näonaha puhastamine, koorimine, näomassaaž, nahatüübile sobiv mask, pea-,kaela-ja dekolteemassaaž, niisutav päevakreem, kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 53 €

DEPILATSIOONID NAISTELE

Kõiki teenuseid on võimalik broneerimissüsteemis broneerida ka vegan versioonis.

 

Brasiilia depilatsioon I kord

Esimest korda depilatsiooni tulles võiksid karvad olla minimaalselt 5 mm pikad. Kui karv on pikem või ülipikk, siis sellest ei ole midagi- kosmeetik korrigeerib ise pikkuse. Brasiilia depilatsioonis eemaldatakse kõik karvad, ka intiimpiirkonnast. (Soovi korral saab kujundada triibu või mõne muu kujundi). Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 36 €

Brasiilia depilatsioon, korduv (kahe hoolduse vahe alla 6 nädala)

Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 32 €

 

Depilatsioon bikiiniäärele

Depilatsioon teostatakse bikiinipiirkonnale, kuid ei hõlma intiimpiirkonda.
Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 22 €

Depilatsioon jalgadele

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 32 €

Depilatsioon kaenlaalustele

Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:15h
Hind: 10 €

Depilatsioon säärtele

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:15h
Hind: 20 €

Depilatsioon reitele

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 24 €

Depilatsioon kätele

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:30 min
Hind: 20 €

Depilatsioon alaseljale

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:15 min
Hind: 12 €

Depilatsioon tuharatele

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:15 min
Hind: 10 €

Depilatsioon kõhule

Protseduur teostatakse Lycon rullvahaga.

Protseduuri kestus: 0:15 min
Hind: 10 €

Depilatsioon lõuapiirkonnale

Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:15 min
Hind: 7 €

Depilatsioon põskedele

Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:15 min
Hind: 5 €

Depilatsioon ülahuulele

Protseduur teostatakse Lycon/ GiGi kõvavahaga.

Protseduuri kestus: 0:15 min
Hind: 5 €

RIPSMED & KULMUD

Ripsmete ja kulmude teenuseid on võimalik broneerimissüsteemis broneerida ka vegan versioonis.
HENNA BROWS

Kulmude värvimine Hennaga + kujundamine vahaga

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 20 €

PAKETT: HENNA BROWS+ ripsmete värvimine

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 25 €

PAKETT: ripsmed-kulmud

Ripsmete keemiline värvimine + kulmude keemiline värvimine ja kujundamine vahaga. Protseduuril kasutatakse ülipüsivat Schwarzkopf Igora Bonacrom keemilist värvi.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 25 €

Kulmude keemiline värvimine

Protseduuril kasutatakse ülipüsivat Schwarzkopf Igora Bonacrom keemilist värvi.

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 10 €

Ripsmete keemiline värvimine

Protseduuril kasutatakse ülipüsivat Schwarzkopf Igora Bonacrom keemilist värvi.

Protseduuri kestus: 0:15h
Hind: 10 €

Kulmude keemiline värvimine + kujundamine vahaga

Protseduuril kasutatakse ülipüsivat Schwarzkopf Igora Bonacrom keemilist värvi

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 20 €

Kulmude kujundamine vahaga

Protseduuril kasutatakse Lycon/ GiGi kõvavaha

Protseduuri kestus: 0:15h
Hind: 10 €

Kulmude depilatsioon

Kulmukuju on juba olemas, ei vaja kujundamist. Protseduuril kasutatakse Lycon/ GiGi kõvavaha

Protseduuri kestus: 0:15h
Hind: 5 €

LASH LIFT

Hoolduse vältel antakse ripsmetele uus kuju erinevas suuruses silikoonide abil + ripsmed värvitakse keemiliselt ja neile antakse elujõudu läbi keratiiniõli. Tulemus püsib olenevalt kliendi ripsmete kasvamise kiirusest 6-8 nädalatHoolduse lõpus kasutame Lash Lift neutralizing vahtu, tänu millele võite soovi korral kasutada koheselt oma ripsmetel nii seerumeid kui ka ripsmetušši ning ripsmeid ei pea 24 h vältel kaitsma vee, auru ja ilmastiku eest.

Protseduuri kestus: 1:15h
Hind: 38 €

LASH LIFT + kulmude värvimine ja kujundamine

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 53 €

Maniküür & Pediküür

Repêchage värskendav ja niisutav kätehooldus (ilma maniküüri ja geellakkimiseta)

Hooldus algab orgaanilise suhkrukoorijaga, mis oma aroomiga pakub imeilusat meelelist naudingut. Järgneb mähis, et peale õrna koorimist saaksid merevetikaekstraktid ja teised taimsed komponendid puhastada ja elavdada nahapinda. Lõpetuseks massaaž luksusliku ja vitamiinirikka Vita Cura massaažiõliga ergutamaks verevarustust. Lisaks saavad käed niisutatud luksusliku Repêchage Sea SPA kätekreemiga, mis silub ja niisutab rikkalikult.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 28 €

Repêchage värskendav ja niisutav kätehooldus + maniküür geellakkimisega

Hooldus algab orgaanilise suhkrukoorijaga, mis oma aroomiga pakub imeilusat meelelist naudingut. Järgneb mähis, et peale õrna koorimist saaksid merevetikaekstraktid ja teised taimsed komponendid puhastada ja elavdada nahapinda. Järgmiseks põhjalik maniküür, mille käigus korrastatakse küünenahad ning antakse küüntele ilus kuju ja seejärel teostatakse geellakkimine. Lõpetuseks kätemassaaž luksusliku ja vitamiinirikka Vita Cura massaažiõliga ergutamaks verevarustust ning lisaks saavad käed niisutatud Repêchage Sea SPA kätekreemiga, mis silub ja niisutab nahka rikkalikult.

Protseduuri kestus: 1:45h
Hind: 43 €

Repêchage värskendav ja niisutav kätehooldus + maniküür ilma lakkimiseta

Hooldus algab orgaanilise suhkrukoorijaga, mis oma aroomiga pakub imeilusat meelelist naudingut. Järgneb mähis, et peale õrna koorimist saaksid merevetikaekstraktid ja teised taimsed komponendid puhastada ja elavdada nahapinda. Järgmiseks teostatakse põhjalik maniküür, mille käigus korrastatakse küünenahad ning antakse küüntele ilus kuju. Lõpetuseks teostatakse massaaž luksusliku ja vitamiinirikka Vita Cura massaažiõliga ergutamaks verevarustust. Lisaks saavad käed niisutatud Repêchage Sea SPA kätekreemiga, mis silub ja niisutab nahka rikkalikult.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 38 €

Repêchage pediküür meestele

Paku igapäevaselt koormatud jalgadele lõõgastavat ja noorendavat elamust! Pärast sooja ja lõdvestavat merevetikaekstraktidega jalavanni, kooritakse jalalabad rahustavate meresooladega ning mässitakse need mähisesse puhkama. Peale mähist teostatakse raspeldamine, küüntele kuju andmine ja küünenahkade korrastamine. Hooldus jätkub Vita Cura Nutriõliga, millega teostatakse ergutav ja lõõgastav jalamassaaž, lõpetuseks kantakse peale jahutav Sea SPA jalakreem.

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 40 €

Repêchage jalahooldus meremineraalidega (ilma pediküüri ja geellakkimiseta)

Paku igapäevaselt koormatud jalgadele lõõgastavat ja noorendavat elamust! Pärast sooja ja lõdvestavat merevetikaekstraktidega jalavanni, kooritakse jalad rahustavate meresooladega ning mässitakse need mähisesse puhkama. Hooldus jätkub Vita Cura Nutriõliga, millega teostatakse ergutav ja lõõgastav jalamassaaž, lõpetuseks kantakse peale jahutav Sea SPA jalakreem.

Protseduuri kestus: 0:45h
Hind: 30 €

Repêchage jalahooldus meremineraalidega + pediküür geellakkimisega

Paku igapäevaselt koormatud jalgadele lõõgastavat ja noorendavat elamust! Pärast sooja ja lõdvestavat merevetikaekstraktidega jalavanni kooritakse jalad rahustavate meresooladega ning mässitakse need mähisesse puhkama. Peale mähist teostatakse raspeldamine, küüntele kuju andmine ja küünenahkade korrastamine. Seejärel lakitakse küüned geellakiga ning hooldus jätkub Vita Cura Nutriõliga, millega teostatakse ergutav ja lõõgastav jalamassaaž, lõpetuseks kantakse peale jahutav Sea SPA jalakreem.

Protseduuri kestus: 2h
Hind: 50 €

Repêchage jalahooldus meremineraalidega + pediküür ilma lakkimiseta

Paku igapäevaselt koormatud jalgadele lõõgastavat ja noorendavat elamust! Pärast sooja ja lõdvestavat merevetikaekstraktidega jalavanni, kooritakse jalad rahustavate meresooladega ning mässitakse need mähisesse puhkama. Peale mähist teostatakse raspeldamine, küüntele kuju andmine ja küünenahkade korrastamine. Hooldus jätkub Vita Cura Nutriõliga, millega teostatakse ergutav ja lõõgastav jalamassaaž, lõpetuseks kantakse peale jahutav Sea SPA jalakreem.

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 45 €

Repêchage jalahooldusele (ja geellakkimisele) lisaks ekspress-näohooldus Lamina Lift kangasmaskiga

Pediküüris pikutada on äärmiselt mõnus! Miks mitte kasutada võimalust, et samal ajal kui varbaid-kandu kaunistatakse-kooritakse-muditakse, saavad pai ka põsed. Lamina Lift kangasmask on värskendav ja niisutav, andes koheselt kauni jume. Lisaks merevetikatele, apelsiniveele ja aaloele sisaldab mask ka lagritsajuure ja hobukastani ekstrakte, need aitavad ühtlustada nahatooni. Lõpetuseks kantakse peale just Sinu nahatüübile sobiv päevakreem ning Face Shield kaitsekreem.

Protseduuri kestus: 0:15h
Hind: 10 €

Massaažid

Antistress lõõgastav seljamassaaž 30 min

Massaaž seljale

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 30 €

Antistress lõõgastav seljamassaaž 30 min + näo-, kaela-, dekoltee- ja peamassaaž koos näonaha koorimise ja niisutava maskiga

Pool tundi imeliselt lõõgastavat seljamassaaži + näonaha puhastamine, koorimine, näomassaaž, nahatüübile sobiv mask, pea-,kaela-ja dekolteemassaaž, niisutav päevakreem, kaitsekreem

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 75 €

Antistress lõõgastav massaaž 60 min

Massaaž seljale, kätele, turjale, kaelale ja peale

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 45 €

Antistress lõõgastav massaaž 60 min + näo-, kaela-, dekoltee- ja peamassaaž koos näonaha koorimise ja niisutava maskiga

Tund aega imeliselt lõõgastavat seljamassaaži + näonaha puhastamine, koorimine, näomassaaž, nahatüübile sobiv mask, pea-,kaela-ja dekolteemassaaž, niisutav päevakreem, kaitsekreem

Protseduuri kestus: 2h
Hind: 90 €

Antistress lõõgastav massaaž 90 min

Massaaž tervele kehale

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 60 €

 

Aroomimassaaž seljale 30 min

Massaaž seljale

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 30 €

 

Aroomimassaaž 60 min

Massaaž tervele kehale

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 55 €

 

Aroomimassaaž 90 min

Massaaž tervele kehale

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 65 €

 

Klassikaline seljamassaaž 30 min

Massaaž seljale.

Protseduuri kestus: 0:30h
Hind: 30 €

 

Klassikaline seljamassaaž 60 min

Massaaž seljale, kätele, turjale, kaelale ja peale

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 45 €

Klassikaline massaaž 60 min

Massaaž tervele kehale

Protseduuri kestus: 1h
Hind: 55 €

Klassikaline massaaž 90 min

Massaaž tervele kehale

Protseduuri kestus: 1:30h
Hind: 65 €

„Käisime tütrega näohoolduses ja olime väga vaimustuses kõikidest toodetest, protseduuridest ning soojast vastuvõtust. Väga meeldiv kodune/hubane salong, kus sa võid hetkeks väljuda keset päeva linnamürast/kärast ja pühenduda ainult endale. Kindlasti külastaeme teid taas.”

Jelena Vain

Aastaid olen tulutult otsinud päris oma kosmeetikut, kes aitaks mul näo korda saada ja siis seda hoida. Lõpuks sain sõbrannalt soovituse Janne kohta. Ja nii ma siis proovisin, ja hullult meeldis, ja nüüd ootan alati enne hoolitsuse lõppu juba järgmist korda. Järgmist ilupikutust (see on nii armas sõna)  oodates.”

Anna-Kristiina Iher

 

„Hingele Ilu salongis käimine on alati lõõgastav ja mõnus kogemus kõige personaalsema, professionaalsema ning armsama teenindusega. Lihtsalt super koht!”

Matilda Koovit

Kirjuta meile