Tasuta transport al. 49€ ostust Itella pakiautomaati | Ostle kohe, maksa hiljem kasutades ESTO järelmaksu! 

• Repêchage Biolight™ - nahatooni ühtlustav

Rakendades uusimat teavet nahatooni säravamaks muutmisest ning innovatiivset merebiotehnoloogiat, Repêchage® Biolight™ reguleerib naha ebaühtlast tooni, tumedaid laike ja hüperpigmentatsiooni.
Biolight sari tervikuna annab nahahoolduses mitme-dimensioonilise lähenemise, mis mõjutab naha välimust kontrollides selle tooni ja muutes seda heledamaks ja ühtlasemaks.

„Käisime tütrega näohoolduses ja olime väga vaimustuses kõikidest toodetest, protseduuridest ning soojast vastuvõtust. Väga meeldiv kodune/hubane salong, kus sa võid hetkeks väljuda keset päeva  linnamürast/kärast ja pühenduda ainult endale. Kindlasti külastaeme teid taas.”

Jelena Vain

Aastaid olen tulutult otsinud päris oma kosmeetikut, kes aitaks mul näo korda saada ja siis seda hoida. Lõpuks sain sõbrannalt soovituse Janne kohta. Ja nii ma siis proovisin, ja hullult meeldis, ja nüüd ootan alati enne hoolitsuse lõppu juba järgmist korda. Järgmist ilupikutust (see on nii armas sõna)  oodates.”

Anna-Kristiina Iher

 

„Hingele Ilu salongis käimine on alati lõõgastav ja mõnus kogemus kõige personaalsema, professionaalsema ning armsama teenindusega. Lihtsalt super koht!”

Matilda Koovit

Kirjuta meile